אתגר אוגוסט – פרויקט המציע פעילויות חווייתיות לכל המשפחה

אתגר משפחתי. צילום: Freepik
אתגר משפחתי. צילום: Freepik

רייזאפ משיקה את "אתגר אוגוסט" – פרויקט טכנולוגי-קהילתי המציע מגוון ימי קונספט המורכבים מפעילויות חווייתיות לכל המשפחה ודייטים להורים המותשים בעלות של עד 30 ₪ בלבד. בנוסף, יצרה החברה בוט מבוסס ChatGPT שמאפשר למשפחות לגבש רעיונות לפעילויות מקוריות בהתאם ליכולתן הפיננסית ולהעדפות הבילוי שלהן. תוצרי האתגר התקבלו משילוב בין יכולות הבינה המלאכותית הג'נרטיבית לחוכמת ההמונים של חברי קהילת רייזאפ.

רייזאפ, חברת הפינטק הישראלית ששמה לה ליעד לשפר את הרווחה האישית ואת התנהלותם הפיננסית של משתמשיה, משיקה את "אתגר אוגוסט" – מיזם ייחודי שמטרתו לעזור להורים ומשפחות לשרוד את ימי אוגוסט המאתגרים בתקציבים שפויים, אך מבלי לוותר על ההנאה והחוויות שבחופשת הקיץ.

הפרויקט של רייזאפ מורכב ממספר ימי קונספט אקסקלוסיביים בנושאים שונים (למשל: "יום יוניקורן", "יום יפן", "יום תעופה", "יום יוטיוב", "יום גיבורי על" ועוד), הכוללים רעיונות לפעילויות ואטרקציות בנושא הנבחר, בתקציב של עד 30 ₪ בלבד. גם על ההורים המותשים חשבו ברייזאפ, וגיבשו עבורם מבחר מגוון ודינמי של הצעות לדייטים באותו התקציב. עוד ייהנו משתתפי ומשתתפות האתגר מטיפים יומיים לחיסכון חכם בימי הקיץ שנותרו עד לתחילת הלימודים, ומרוח גבית של קהילת רייזאפ הענפה, שמידי יום תתרום מניסיונה ומהידע שלה ותעניק מידע שימושי להורים בדרך להשגת היעד הנכסף – לשרוד את אוגוסט בכיף ועם מינימום הוצאות.

אתגר אוגוסט מבוסס כולו על השילוב האופטימלי שבין הבינה המלאכותית לבינה האנושית. רייזאפ גייסה את יכולות הבינה המלאכותית הג'נרטיבית, ובאמצעות chatGPT בנתה את ימי הקונספט שהיא מציעה למשתמשים. בשלב השני, ימי הקונספט שהתקבלו נערכו ודויקו על ידי חברי הקהילה שנרתמו לסייע למען המטרה החשובה והפכו את ההרפתקאות לעשירות וחווייתיות יותר לכל המשפחה וגם להורים ולזוגות.

צילום: מהאינסטגרם של רייזאפ
צילום: מהאינסטגרם של רייזאפ

כדי לסייע למשפחות לגבש רעיונות לפעילויות והרפתקאות מקוריות התואמות את העדפותיהן האישיות ויכולתן הפיננסית, רייזאפ החליטה להנגיש לציבור הרחב את הפתרון הטכנולוגי שבנתה לטובת האתגר. החברה השיקה בוט חכם מבוסס gpt4, שיוצר הרפתקה ביתית ופרסונלית שמותאמת לאופי הילדים ולתקציב שהוגדר מראש. המשתמשים ידרשו להזין את הנושא עבורו היו רוצים לקבל רעיונות לפעילויות (כמו למשל "גיבורי על"), את גילאי הילדים או הילדות עבורם הן מיועדות ואת התקציב היומי שברצונם להשקיע. בתום פעולה פשוטה זו, יקבלו המשתמשים לוואטסאפ או לתיבת המייל שלהם קובץ עם רעיונות שונים לפעילויות והדרכה כיצד ניתן להוציא אותם אל הפועל בצורה המיטבית והחסכונית ביותר.

כמי שפועלת לשנות את היחסים המורכבים שבין האדם לכסף, ובפרט במציאות הכלכלית המאתגרת של ימינו, רייזאפ שמה דגש מהותי על העול הפיננסי שמביא עמו חודש אוגוסט. בשנתיים האחרונות סייעה החברה למאות אלפי משפחות לשרוד את אוגוסט באמצעות פרוייקט קהילתי שיתופי שהציע מאות פעילויות איכותיות בתקציבים נמוכים. השנה, עם הזינוק ביוקר המחיה, שיעור האינפלציה שנכון ליוני עומד על 4.2% וסביבת הריבית הגואה, החברה החליטה להביא בשורה חדשה למשפחות ולשם כך גייסה את הכלים הטובים והמתקדמים ביותר שעומדים לרשותה – הן ברמה הטכנולוגית והן ברמה האנושית.

יובל סמט, מנכ״ל וממייסדי רייזאפ: ״מאז ומתמיד אוגוסט הוא חודש מאתגר להורים שבינינו, והשנה – עם המחירים שעולים – הוא הפך מאתגר מאי פעם. כל הורה רוצה למלא את הקיץ של הילדים בחוויות, אבל קשה שלא להיכנס ללחץ מההשלכות של החופש על חשבון הבנק. ההוצאות המצטברות, העדר המסגרות והקושי במציאות תעסוקה איכותית לילדים – כל אלה מייצרים לחץ נפשי שלא מאפשר להיות בטוב עם כסף. כדי לאפשר לכל המשפחות בישראל לעבור את הקיץ בטוב, שילבנו בין הכוח הטכנולוגי של הבינה המלאכותית לבין חוכמת ההמונים של קהילת רייזאפ, ויצרנו את ״אתגר אוגוסט״.

 

יובל סמט, מנכ"ל וממייסדי חברת רייזאפ. קרדיט: יח"צ רייזאפ
יובל סמט, מנכ"ל וממייסדי חברת רייזאפ. קרדיט: יח"צ רייזאפ

עוד הוסיף סמט כי "כל מה שצריך זה להחליט על תקציב הוצאה לאוגוסט, ואנחנו נעשה הכל כדי לעזור לך לעמוד בו: מבוט שיוצר הרפתקאות במיוחד עבור הילדים שלך, דרך שפע של הצעות לפעילויות שימלאו ימים שלמים בחוויות, לצד מאגר של אטרקציות משתלמות בכל רחבי הארץ בפחות מ-30 ש״ח, טיפים להתנהלות כלכלית נכונה ואפילו פינוקים להורים העייפים. משתתפי ומשתתפות האתגר יקבלו את כל הכלים לנצח את אוגוסט, בכל סכום ובלי להתפשר״.

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *