ביטקויין בשפל לאחר ירידה של 50% מאז נובמבר

ביטקויין ירידה. קרדיט: actiongp / 123RF
ביטקויין ירידה. קרדיט: actiongp / 123RF

ביטקויין ממשיך לספוג ירידה והגיע לשפל של כמעט חצי שנה לאחר שנסחר סביבות ה-31,000$, חצי מערכו בנובמבר האחרון אז הגיע לשיא של למעלה מ-60,000$.

ביטקווין ממשיך במגמת ירידה לאחר שהסחר במטבע הקריפטו הפופולרי הגיע לשפל וסגר ירידה של 50% מערכו בחצי שנה. על אף ההתעניינות הגוברת ואף ההכרה מטעם מדינות במטבע הקריפטוגרפי, הביטקויין ממשיך לספוג ירידות שערים והגיע לשפל של 31,000$.

על אף שהירידה הגדולה בערכו של המטבע דווקא מעודד משקיעים לרכוש עוד רזרבות מן המטבע, המגמה השלילית עלולה להרחיק מדינות וחברות ענק מלהמשיך ולהשקיע בביטקויין, שכן יש לקחת בחשבון שמי שהשקיע לפני חודשיים-שלושה כעת נמצא בהפסדים משמעותיים. יש לציין כי לא רק בביטקויין נמדדת ירידה אלא גם בבורסות ברחבי העולם, כך למשל המדדים ביפן סבלו מירידה של 2.5%, לונדון FTSE 100 ב-2% ובארה"ב מדד הדאו ירד ב-2% כאשר ה-S&P 500 ירד ב-3.2% והנאסד"ק בכ-4.3%, מה שמגדיל את הירידות הגדולות מהשבועות האחרונים.

לצד הביטקויין נרשמו גם גם ירידות משמעותיות במטבעות אחרים כגון את'ריום, שנסחר סביב 2300$ (ירידה של 16% בשבוע האחרון). גם ה-BNB, מטבע הקריפטו של בורסת הקריפטו הפופולרית ביננס ספג ירידה של 17% בשבוע החולף.

במגזין טיים ציטטו את מומחית הקריפטו Wendy O שמסרה כי הביטקויין "עלול לקבל קפיצה קטנה ל-35,000$, אך אם לא יעלה ללפחות 37,000$ אנו נראה ירידה לסכום של 29,000$ בשבוע או השבועות הקרובים". באותו המעמד נטען על ידי הטיים כי לאחרונה נראה כי מחירי הקריפטו מושפעים משוק המניות ולכן העליות והירידות הן דומות.

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *