שירותי IT לעסקים

שירותי IT לעסקים. קרדיט תמונה: FREEPIK
שירותי IT לעסקים. קרדיט תמונה: FREEPIK

בעבר חברות שרצו לשלב טכנולוגיית מחשוב בעסק הייתה צריכה להקים מחלקת IT בארגון או לשכור איש IT מקצועי, להקים מערך שרתים ותשתיות בתוך המשרד ולתחזק הכול בהוצאות יקרות מאוד. כיום באמצעות הטכנולוגיה והאינטרנט ניתן ליהנות משירותי חשוב ענן לעסקים ומגוון כלים ופתרונות מחשוב לעסק באמצעות חיבור לאינטרנט, ללא צורך בתשתיות מיוחדות או שכירת אנשי מקצוע יקרים שישבו במשרד. לצורך כך קיימים שירותי IT לעסקים הניתנים על ידי חברות IT חיצוניות.

אילו שירותים ניתנים על ידי חברת IT חיצונית?

חברת IT חיצונית הינה חברה המספקת שירותי תמיכה, הטמעה וניהול מערכות וכלים ממוחשבים לעסק. לרבות מדובר על ניהול שרתים, ניהול אבטחת מידע, שירותי תמיכה במחשבים, הטמעת כלים ומערכות שונות לארגון, הקניית שירותי תמיכה טכנית, ועוד. בין היתר לצורך העניין החברה יכולה להטמיע מערכת CRM בארגון, לפתוח משתמשים ומיילים, להקצות גישות, לאבטח מאגרי מידע, לנהל את השרתים, האחסון והגיבויים ועוד.

היתרונות של שירותי IT לעסקים:

  • חיסכון כלכלי – אם בעבר הייתם צריכים לשכור איש מקצוע במשרד בתלוש שכר ולאפשר לו להסתובב במשרד גם כשאין עבודה והכול עובד תקין הרי שכיום שכירת שירותיה של חברה חיצונית תאפשר לכם לייעל משמעותית את ההוצאות שלכם, לחסוך את הצורך לשכור איש מקצוע במשרד וליהנות מהרווח הנקי שבחיסכון זה.
  • תמיכה 24/7 – מרבית חברות הIT הגדולות יספקו לכם תמיכה טכנית 24/7 כך שבמקרה של פריצה או תקלה, הצורך בשחזור מידע או כל פעולה שאתם לא מצליחים לבצע או רוצים לברר מידע לגביה – יהיה איש תמיכה זמין לשירותכם מבלי שתצטרכו להתעכב לשעות הפתיחה של למחרת.
  • התאמה אישית – חברת IT מקצועית תסייע לכם לאפיין את הצרכים ואופי הפעילות של העסק שלכם כדי לספק לכם בדיוק את מה שאתם צריכים, הן מבחינת שרת, הן מבחינת רמת אבטחת המידע, הכלים אותם צריך להטמיע, התשתיות שצריכות להיבנות, המשתמשים שצריך לפתוח ולהקצות להם גישות ועוד.

גיבוי המידע בענן – החשיבות של שירותי IT בהקשר זה:

לכל ארגון ובית עסק יש מידע שחשוב שיהיה מאורגן ומגובה במקום בו עובדים החברה או אנשים מורשים מטעמה יוכלו להגיע אליו בכל רגע נתון. באמצעות האינטרנט ושירותי ענן לעסקים זה הרבה יותר נוח, קל ונגיש לעשות זאת. חברת IT תהיה בעלת משמעות רב בכל הנוגע לניהול השרתים והאחסון של בית העסק, אבטחת המידע בשרת וגיבוי המידע. במידת הצורך חברת IT המנהלת את השירות עבורכם תשחזר את המידע מהשרתים ותסייע לכם לחזור לפעילות מהירה ככל האפשר עם מינימום נזק. העסק יהיה חייב לחזור לפעילות במהירות האפשרית, לשמור על המידע הקיים בו ולשחזר את המידע במידת הצורך. מרבית בעלי העסקים אינם יודעים כיצד לעשות זאת במידת הצורך ולכן חשוב שתהיה חברת IT חיצונית המספקת תמיכה לחברה בדיוק ברגעים כאלה.

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הרשמה לניוזלטר

כתבות באותו הנושא