מהם שירותי IT ולמה הם כל כך חשובים לארגון שלכם?

קרדיט תמונה: FREEPIK
קרדיט תמונה: FREEPIK

שירותי IT – Information Technology או טכנולוגיית מידע בעברית, הפכו עם השנים לנפוצים ביותר במשק הישראלי והבינלאומי. אמנם, לא מעט ארגונים מחזיקים אנשי IT משלהם כחלק מהעובדים, אולם בחברות, ארגונים ועסקים רבים מעדיפים לקבל את השירות במיקור חוץ.

מה מקבלים בשירותי IT

שירותי IT לעסקים וחברות יכולים להתאים לכל מגזרי המשק, אפילו לכאלו המחזיקים עובדים אין האוס, ואפילו מתחומי ההייטק והסטרטאפ שלכאורה קיים אצלם ידע מתקדם ומעמיק. למעשה, שירותי IT מורכבים ממספר נדבכים ועשויים לכלול חבילות שונות. לדוגמא, הם כוללים תמיכה למשתמשי קצה בתוכנה וחומרה, הדרכות לארגונים על ידי מומחים במערכות השונות – כגון של אפל, והקמה של עמדות עבודה מותאמות לפרופיל העובדים. כמו כן, השירות עשוי לכלול תמיכה בפריסות של AutoPilot, DEP וכדומה, במידת הצורך אספקת מחשבים חלופיים והעברה של כלל החומרים הרלוונטיים ליצירת המשכיות ורצף בעבודה, וכן מתן פתרונות לבעיות טכניות בכלל מחשבי העסק.

מעבר לכך, ניתנים פתרונות מחשוב לעסקים עבור כל הציוד למשרד עבור עובדים חדשים וקיימים, שירותי טרייד אין משתלמים מאוד, הקמה של משתמשים חדשים למערכות, תחזוקה שוטפת, ביצוע בדיקות תקינות לציוד מחשוב ואביזרים, טיפול בתקלות מרחוק, תיקוני מעבדה ועוד.

יתרונות נוספים של שירותי IT

כאמור, שירותי מחשוב לעסקים בהחלט ניתנים במיקור חוץ בימינו, ולכך יש מספר יתרונות. ראשית, לרשות הלקוח עומד צוות טעני הזמין לכל בקשה וצורך באמצעות הטלפון, התחברות מרחוק ואף הגעה פיזית למשרד. שנית, ניתנת מעטפת שירות מלאה עם התמחות בווינדוס, מק וכדומה, והכל נעשה בשקיפות מלאה ובחבילות המתאימות ספציפית לדרישות וצרכי הלקוח. כמו כן, מדובר באנשי מקצוע הנושמים את התחום ומסוכלים להגיע לרזולוציות הדקות ביותר החל ברמת התאמת הציוד ללקוח ועד לתמיכה הטכנית הנדרשת.

כל זאת על ידי חברה חיצונית. זאת אומרת, שאין צורך בהעסקה או בגיוס של אנשי IT נוספים אין האוס, על כל המשתמע מכך מבחינת משכורות, מיסי מעביד, תשלומים סוציאליים וכדומה. כמו כן, עם חברות כאלו תוכלו להיות בטוחים שהשירות ניתן על ידי אנשי מקצוע מיומנים, ללא צורך בתהליכי גיוס, ראיונות וכדומה. בנוסף, אתם מקבלים בדיוק את מה שאתם צריכים, ללא בזבוז של משרות ושעות שאינן נדרשות, ומאידך מענה יותר מקיף בזמנים המצריכים זאת.

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הרשמה לניוזלטר

כתבות באותו הנושא