השעון מתקתק: עוד 5 חודשים לשחרור של Starfield

bethesda's starfield
bethesda's starfield

הוא אמור להיות שובר השורות, המשחק שישנה את עולם הגיימינג, גלקסיה שלמה. אז מתי Starfield סוף סוף יגיע אלינו והאם זה יצליח?

גולשינו הותיקים והמסורים בוודאי זוכרים שאנחנו מדברים על Starfield כבר 3 שנים. אז לאחר שתאריך השחרור הוסט מ-11/11/2022 ולאחר מכן מהמחצית הראשונה של 2023 לסוף 2023, נראה שהפעם זה יקרה – סטארפילד יצא לאור ב-6/9/2023 והולך לשנות את הקונספט שאנו מכירים על משחקי עולם פתוח -RPG.

מהנתונים שקיבלנו עד כה במידע המוגבל שחברת Bethesda משחררת לנו מדי פעם, המשחק הולך להתרחש בשנת 2330, כאשר האנושות כבר חצתה את גבולות מערכת השמש שלנו. השחקן הוא חבר בגילדה הנקראת "Constellation", המחפשת אוצרות ברחבי הגלקסיה. בין לבין, תהיו חלק ממלחמה קרה שמתרחשת לאחר מלחמה גדולה שקרתה מספר שנים לפני כן בין שני פלגים יריבים. זה למעשה הולך להיות הסיפור המרכזי של המשחק, אבל חכו, יש עוד.

מעבר להיותו של המשחק RPG כיאה למשחקי Bethesda, במשחק משולבים עוד אלמנטים שמזכירים יותר משחקי אסטרטגיה – בניית חללית שתוכלו להטיס, הקמת מושבות לכריית משאבים על אחד מיותר מאלף כוכבי לכת שונים בגלקסיה (אותם כמובן תוכלו לחקור בעצמכם) וככל הנראה סחר באותם משאבים, העסקת NPC's בעבודות המשק על החללית או במושבות שתקימו ועוד. כל זה מתגמד לעומת העובדה שהמשחק "Moddable" ואנו הולכים לקבל שנים ארוכות של עדכונים ומודים מיוחדים מהקהילה שאמורים לשדרג עוד יותר את חווית המשחק.

באחת הכתבות הקודמות שלנו בנושא Starfield, כתבנו לכם על האפשרות שהמשחק יאכזב עם השחרור שלו עם באגים נוראיים כפי שקרה למשחק אחר שהציפיות אליו היו גבוהות במיוחד – Cyberpunk 2077. אך ב-Bethesda לא לקחו את הסיכון ודחו את השחרור כאמור מספרים פעמים על מנת להתגבר על כל באג שהם מצליחים למצוא, וזאת על מנת לשחרר משחק כמה שיותר "תקני". למרות זו, צריך לזכור שכל משחק, אפילו AAA, סובל מבאגים כאלה ואחרים וייתכן שניאלץ להסתמך על פאצ'ים ותיקונים שישוחררו בתקופה ההתחלתית לאחר צאת המשחק לאור.

בינתיים, עד שיחלפו כבר חמישה חודשים (!), אתם מוזמנים לצפות ב-10 דקות של משחקיות מתוך Starfield ולחלום על הרגע המיוחל יחד איתנו.

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *